FAQ - často kladené dotazy

Potřebujete něco zjistit? Nevíte si rady, jaký postup zvolit? V této sekci najdete otázky a odpovědi na situace, které již řešili lidé před Vámi.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 734 726 435
Email: office@detron.cz

Jak to probíhá?

Okamžitý prodej bez čekání je zcela běžný způsob zpeněžení nemovitosti a na našem trhu funguje řadu let. Volí jej klienti, kteří nechtějí nebo nemohou čekat na zdlouhavý prodej. Stačí nás kontaktovat a nechat si vypracovat nabídku, náš pracovník vás pak provede celým procesem. Důležité je, že se nemusíte o nic starat, připravíme všechny potřebné dokumenty.

Kdy dostanu finanční prostředky?

Peníze vyplácíme v nejkratším možném čase, je však nutná maximální součinnost a podpis potřebné dokumentace.

Není lepší si najít realitní kancelář a dát ji nemovitost do zprostředkování?

Vždy záleží na Vašich potřebách, ale je třeba si uvědomit jedno – i když každý slibuje rychlý prodej, není to většinou pravda. Nemovitost se dle ověřených statistik nabízí v průměru 5 měsíců, než se najde kupec. Více než polovina kupujících navíc financuje nákup hypotečním úvěrem, tím se celý proces ještě prodlužuje. Nechce se Vám tak dlouho čekat na peníze?

Zavolejte nám.

Bude mě to stát nějaké peníze?

Nebude. Vše zajistíme my. Zpracování nabídky na výkup, jednání, přípravu smluvní dokumentace, úhradu poplatků za ověření podpisů i úhradu poplatků za návrhy na vklad.

Jaké nemovitosti vykupujete a kde?

Kupujeme domy, byty, pozemky, rekreační objekty a další typy nemovitostí.

Jak určujete ceny nemovitostí?

Základem pro přesné určení cen jsou tzv. cenové mapy. My využíváme mapy od několika největších poskytovatelů map současně, abychom dosáhli co nejpřesnějšího odhadu ceny Vaší nemovitosti.

Nanašli jste odpovědi na Vaše otázky?
Zeptejte se rovnou nás.

+420 734 726 435

office@detron.cz